Rafał Trzaskowski z okazji swoich 49. urodzin opublikował archiwalne zdjęcie rodziców sprzed lat. Polityk 17 stycznia przyznał, że przez cały czas myśli o swoich najbliższych i wciąż są dla niego bardzo ważni.

Włodarz stolicy nigdy nie ukrywał, że jest w tym względzie bardzo sentymentalny. Żona Rafała Trzaskowskiego Małgorzata w ubiegłym roku wystąpiła w programie „Dzień dobry TVN” i wyznała, jak wygląda jej życie rodzinne oraz wartości, które przekazują dzieciom: 16-letniej Aleksandrze i 11-letniemu Stanisławowi.

Zobacz również: Sośnierz: Obostrzenia powinny się opierać na jakiejś wiedzy i rozumie

Małgorzata Trzaskowska opowiedziała, że marzy jej się, aby jej potomstwo było tolerancyjne i otwarte na świat. Podkreśliła, że wraz ze swoim mężem starają się poświęcać dzieciom wiele czasu i miłości.

— W urodziny myślę o mamie i tacie. W każdy inny dzień zresztą też — napisał Rafał Trzaskowski pod archiwalną fotografią.

Pod jego wpisem nie zabrakło również wpisów wzruszonych internautów. Rodzice Rafała Trzaskowskiego poznali się w Krakowie, kiedy kobieta prowadziła bar „Piwnica pod Baranami”. Ojciec przyszłego prezydenta stolicy często do niego przychodził i tak właśnie poznał „Tereskę”, która ujęła go dobrym i kochającym sercem. Zawsze twierdzono, że Rafał właśnie po niej odziedziczył tę cechę.

Przeczytaj również:  Arnold Schwarzenegger w Auschwitz. "Przysiągłem, że tu przyjadę. I jestem" [WIDEO]

Zobacz również: Bill Gates podał datę „powrotu do normalności”. Jeszcze trochę poczekamy

Tata prezydenta Warszawy był natomiast rozrywkową i wesołą osobą. Z zawodu muzyk i kompozytor, często grał na fortepianie. Wiele lat swojego życia poświęcił jazzowi, podróżując i grając koncerty w wielu miejscach na świecie. Po ślubie zamieszkał ze swoją żoną Teresą w Warszawie i zajął się rozwijaniem życia rodzinnego. Małżonka wspierała Andrzeja i angażowała się w pomoc przy realizowaniu jego muzycznych zleceń. Para długo nie mogła zdecydować się na posiadanie dzieci. Jednak po 14 latach od ślubu urodził się syn Rafał, którego rodzice pokochali całym sercem.

Źródło: plotek.pl

(Visited 410 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj