Bill Gates jest zdania, że najbliższe miesiące będą wyjątkowo ciężkie. Miliarder uważa, że dzięki szczepionce na koronawirusa będziemy mieli szansę na powrót do normalności. Zanim tak się jednak stanie, będziemy zmuszeni do przewartościowania swoich zachowań i sposobu życia.

Założyciel Microsoftu i najbogatszy człowiek na świecie Bill Gates podkreślił, że wspominał już o globalnej pandemii na przełomie roku 2015. Zwrócił wtedy uwagę świata na to, że pospolita grypa również może mutować i stanowić niemałe zagrożenie.

Zobacz również: Prof. Gwiazdowski skomentował akcję #otwieraMY: „Ja się przedsiębiorcom nie dziwię” [WIDEO]

Po kilku latach pandemia pojawiła się zgodnie z przeczuciem miliardera i wywołała panikę wśród społeczności. Nie stało się tak jednak za sprawą grypy, a nowych szczepów koronawirusów.

Zobacz również: Dworczyk o szczepionkach: Jest to towar luksusowy, którego na rynku nie ma

Kiedy to szaleństwo się zakończy? Według filantropa stanie się tak dopiero po masowych szczepieniach. Bill Gates ostrzegł, że zanim sytuacja wróci do normalności, czeka nas przejściowy kryzys trwający nawet 4-5 miesięcy.

Przeczytaj również:  Wielki pożar w Moskwie! Służby donoszą o podpaleniu [WIDEO]

Dodał, że najlepszym, co możemy teraz wszyscy zrobić, jest dostosowanie się do rządowych zaleceń i obostrzeń. Gates podkreślił, że wierzy w sukces całego przedsięwzięcia i że już niedługo wszyscy będziemy bezpieczni.

Źródło: onpress.pl

(Visited 20 410 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj