propolski.pl: PiS chce się wycofać z tarczy antyinflacyjnej

Radosław Sikorski o politykach grupy trzymającej władzę: „Większość nie jest tak głupia, by wierzyć w zamach. To tchórze i karierowicze”

Radosław Sikorski stwierdził w swoim najnowszym wpisie w mediach społecznościowych, iż większość polityków PiS nie wierzy w teorię o zamachu w Smoleńsku. Europoseł Platformy Obywatelskiej wskazuje, że pisowcy „nie są aż tak głupi”, a trzymają się dotychczasowej narracji w strachu przed przywódcą.

Radosław Sikorski zarzucił grupie trzymającej władzę, iż ta wykorzystuje katastrofę smoleńską do osiągania doraźnych i długofalowych celów politycznych.

Radosław Sikorski: To tchórze i karierowicze

Eurodeputowany Platformy Obywatelskiej napisał na Twitterze, że politycy PiS w większości nie wierzą w teorię o zamachu. W ocenie byłego szefa MSZ pisowcy mają okłamywać opinię publiczną w strachu przed Kaczyńskim. Dlatego też pragną, by ich karierą nie zachwiały decyzje personalne przywódcy.

Większość polityków PiS nie jest aż tak głupia aby wierzyć w zamach. To tchórze i karierowicze. Gdyby Kaczyński jutro przestawił wajchę natychmiast by twierdzili, że zawsze wierzyli w wypadek – napisał przedstawiciel opozycji w Parlamencie Europejskim.

Przeczytaj również: Wiceminister klimatu poucza Polaków: Kto nie gasi światła, ten robi prezent Putinowi

źródło: Twitter

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these