Radosław Sikorski zaskoczył internautów wymownym zdjęciem, które umieścił na Twitterze. Czyżby popularny polityk myślał o prezydenturze? Okazało się, że eurodeputowany PO jest wymieniany jako kandydat w prawyborach prezydenckich. W Platformie Obywatelskiej panuje ostatnio prawdziwy chaos.

Liderzy partii nie mogą podjąć decyzji, kto powinien ich reprezentować w zbliżających się wyborach. Po tym, jak Donald Tusk wycofał się ze startu, zapadło wiele chwil niepewności. Największa partia opozycyjna znalazła się w dość nieciekawej sytuacji. W końcu wstępne ustalenia musiały jednak zapaść. Czy Radosław Sikorski ma szansę na prezydenturę?

Zarząd PO poinformował, że właściwy kandydat zostanie wyłoniony z prawyborach. Wszyscy politycy, którzy zechcą spróbować swoich sił, mogą się zgłosić do 19 listopada. Prawie pewne jest, że wystartuje Małgorzata Kidawa-Błońska, pozostałe nazwiska nie są jeszcze znane.

Z nieoficjalnych informacji zdobytych przez Rzeczpospolitą” dowiadujemy się, że do startu szykują się: Hanna Zdanowska, Rafał Trzaskowski oraz Radosław Sikorski, który budzi najwięcej kontrowersji. Sam Sikorski wzmacnia atmosferę tajemniczości wokół swojej osoby.

Niedawno opublikował w mediach społecznościowych wpis, który bardzo wiele sugeruje.

Przeczytaj również:  Polskie Porozumienie Kynologiczne dokona rewolucji? Ministerstwo daje zielone światło

— 2020 rok. Prezydent Sikorski unieważnia akt łaski poprzednika wobec Mariusza Kamińskiego. Minister PiS wraca tam, gdzie jego miejsce — napisał eurodeputowany PO.

źródło: wmeritum.pl

(Visited 77 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj