Krzysztof Śmiszek gościł w programie „Rzecz o Polityce”. Poseł Lewicy potwierdził, że już wkrótce zapadnie decyzja partii związana z wyborem idealnego kandydata na prezydenta. Parlamentarzysta dodał, że kandydatura Andrzeja Dudy jest twarzą posłusznego wykonawcy poleceń z Nowogrodzkiej”.

Krzysztof Śmiszek, który jest partnerem Roberta Biedronia, ponadto chwalił postawę Aleksandra Kwaśniewskiego za angażowanie się w kampanię partii.

— Jesteśmy mu bardzo wdzięczni, że dzisiaj znalazł czas dla nowego klubu Lewicy, żeby nam powiedzieć, jaką ścieżką iść, jaką drogą nie iść i jak iść do zwycięstwa — oznajmił poseł Krzysztof Śmiszek.

Przekonywał, że bardzo wiele zawdzięcza byłemu prezydentowi, który niczym przewodnik pokazał najlepszą drogę ku zwycięstwu.

— Wiemy, że to jest dobra osoba, która pokazuje, jak zwyciężać mamy. Rozmawiamy o tym, jak utrzymać tę dobrą energię, te dobre emocje wokół zjednoczenia kampanijnego i strategicznego. Wiemy, że za jedność dostaje się premię. Zwyciężamy zawsze wtedy, kiedy jesteśmy jednością — dodał Krzysztof Śmiszek.

Polityk wyjaśnił, że Lewica nie zamierza przeprowadzać prawyborów prezydenckich, tak jak w przypadku Konfederacji. Partia zgłosi po prostu takiego kandydata, który dostanie się do drugiej tury wyborów.

Przeczytaj również:  Dramatyczny wypadek w Jaworznie. Zginęła 12-letnia dziewczynka

źródło: wsensie.pl, rp.pl

(Visited 277 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj