Władimir Putin słynie z tego, że zwykle spóźnia się na spotkania z ważnymi osobistościami. Teraz role się odwróciły i rosyjski przywódca musi uzbroić się w cierpliwość bardziej niż zwykle.

Ostatnio media społecznościowe obiegło nagranie, na którym widać, jak polityk czeka na prezydenta Turcji. Teraz w podobnych okolicznościach musiał czekać na prezydenta Kirgistanu.

Władimir Putin zlekceważony?

„Putin lubił kazać wszystkim czekać” – poinformował „KyivPost”, komentując, że teraz musi zbierać karmę ze swoich uczynków. Czyżby Putin stracił szacunek nawet u największych sojuszników?

Nagranie RIA Nowosti zostało opublikowane przez ukraińską redakcję. Widać na nim, jak mało pocieszony Putin czeka na Sadyra Dżaparowa, prezydenta Kirgistanu.

Rosyjski przywódca przyleciał do Samarkandy w Uzbekistanie. W mieście tym będzie uczestniczył w szczycie Szanghajskiej Organizacji Współpracy. Porozmawia również z przywódcą Chin Xi Jinpingiem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kaczyński nie dowierzał, gdy ujrzał to, jak zagłosowała opozycja w sprawie reparacji. Przywódca miał wyszeptać to Błaszczakowi

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Afera inwigilacyjna Pegasus. „W Polsce mieliśmy do czynienia z używaniem Pegasusa do zwalczania opozycji”.

źródło: tysol.pl / Twitter

(Visited 333 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj