Kaczyński miał być zaskoczony i zszokowany jednogłośnym głosowaniem pisowców i posłów Koalicji Obywatelskiej w sprawie reparacji od Niemiec. Borys Budka twierdzi, że przywódca jest niezadowolony z niepomyślnego obrotu spraw. Opozycja wytrąciła mu oręż z ręki.

Pisowcy oraz parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej wykazali jednogłośność w sprawie reparacji od Niemiec. Borys Budka w rozmowie z Polsat News wskazał, że głosowanie zaskoczyło Kaczyńskiego.

Kaczyński był zaskoczony

Sejm w środę 14 września zagłosował w sprawie reparacji wojennych od Niemiec. Poparcie dla uchwały wyraziło 418 posłów. Borys Budka wyjawił na antenie Polsat News, że uważnie obserwował reakcję przywódcy. Kaczyński miał popatrzeć na wynik głosowania i wyszeptać do Błaszczaka następujące słowa:

„i oni wszyscy za?”

Borys Budka tłumaczył, że wyczytał to z ruchu warg lidera Zjednoczonej Prawicy. Co więcej, polityk opozycji wyjaśnił, że ma świetny słuch oraz dwudziestoletnie doświadczenie w byciu wykładowcą akademickim. To sprawiło, że Budka opanował trudną sztukę wyczytania wielu rzeczy z samego ruchu ust.

Nie był zadowolony z tego, że nie udało mu się po raz kolejny skłócić sceny politycznej – wskazał poseł Platformy Obywatelskiej, komentując reakcję przywódcy.

Przeczytaj również:  Robert Lewandowski: Wewnętrznie czułem, że awansujemy [WIDEO]

Przeczytaj również: Pisowcy tracą poparcie. Najnowszy sondaż

źródło: Polsat News

(Visited 225 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj