PiS

Kaczyński odpowiedział na pytanie, czy Kurski znajdzie się w rządzie. Odpowiedź może szokować

Kaczyński wziął w czwartek udział w nadzwyczajnej konferencji prasowej wraz z Morawieckim. Władza zapowiedziała, że zamrozi ceny prądu. Zaprezentowano również spot przekonujący, że pisowcy ostrzegali Europę przed potęgą Federacji Rosyjskiej.

Kaczyński podczas briefingu prasowego otrzymał również pytanie o dalsze losy byłego już prezesa telewizji publicznej Kurskiego. Przywódca udzielił krótkiej odpowiedzi, podkreślając, że ewentualny proces wejścia Kurskiego do rządu odbędzie się z poszanowaniem ustroju demokratycznego.

Kaczyński: Decyzje przed nami

Choć prezes nowego państwa udzielił dość lakonicznej odpowiedzi, podkreślił, że kwestia Kurskiego omawiana będzie tak jak w cywilizowanym, demokratycznym świecie. Może to oznaczać, że były prezes TVP koniec końców otrzyma ważne stanowisko we władzach Polski.

– Decyzje w tej sprawie podejmuje kierownictwo rządu i oczywiście kierownictwo partii, tak jest we wszystkich ustrojach demokratycznych, i te decyzje jeszcze są przed nami – oświadczył krótko przywódca.

Przeczytaj również: Morawiecki zaprzecza sam sobie? Oto, co mówił o walce z inflacją 5 miesięcy temu [+WIDEO]

źródło: YouTube/Janusz Jaskółka

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these