Do internetu trafiło niezwykle mocne w przekazie nagranie, na którym widać, jak Sławomir Nitras z PO dopuszcza się skandalicznego zachowania wobec jednego z obywateli. W Bydgoszczy odbyło się spotkanie wyborcze kandydata KO Rafała Trzaskowskiego.

Prezydent Warszawy przemawiał do swoich sympatyków. Na miejscu nie zabrakło jednak przeciwników polityka, którzy głośno demonstrowali swoją niechęć. Jeden z demonstrantów używał wuwuzeli i zakłócał spotkanie. Jednak po krótkiej chwili przestał to robić, ponieważ podeszła do niego kobieta, która poprosiła o ciszę. Mężczyzna spełnił jej prośbę.

Zobacz również: Kampania Rafała Trzaskowskiego błyskawicznie nabiera tempa. Kandydat KO pochwalił się umyciem okna

Pomimo tego, na miejscu zjawił się Sławomir Nitras, który w agresywny sposób wyrwał wuwuzelę z rąk mężczyzny. Obserwatorzy zdarzenia byli zszokowani zachowaniem parlamentarzysty, który zabrał trąbkę i wykłócał się nie zważając na otoczenie.

— Poseł chroniony immunitetem atakujący fizycznie obywatela, korzystającego ze swojego prawa wyrażania sprzeciwu… tego jeszcze nie było… — napisał rozczarowany Jakub Szymczuk na Twitterze.

 

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 553 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj