Krystyna Janda gościła u Piotra Kraśki na antenie TVN24. Program dotyczył afery szczepionkowej. Wypowiedź dziennikarza rozbawiła jednak Internet.

Afera szczepionkowa wciąż spędza sen z powiek celebrytom i rozpala zwłaszcza media społecznościowe. Po programie w TVN24, w trakcie którego Piotr Kraśko rozmawiał z żalącą się na hejt Krystyną Jandą, Internet zalała fala memów.

Boję się. Strasznie państwa przepraszam, ale po raz pierwszy w życiu w tym kraju boje się, że spotka mnie coś złego. I to zostało nakręcone przez media publiczne, prawicowe — wyznała aktorka, skarżąc się na krytykę i hejt, jakie dotykają ją po zaszczepieniu się w Centrum Medycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Ja chcę powiedzieć, żeby jedna rzecz była jasna: z nas wszystkich słuchających pani to pani ma Złotą Palmę z Cannes, a nikt inny — uspokajał swoją rozmówczynię Piotr Kraśko.

Wpadkę dziennikarza skomentowali tłumnie użytkownicy mediów społecznościowych:

— Skąd się wzięła ta kaczka dziennikarska? Złota Palma (Palme d’Or) w Cannes jest nagrodą dla filmu (2 polskie filmy ją dostały: CZŁOWIEK Z ŻELAZA w 1981 i PIANISTA w 2002). Krystyna Janda w 1990 otrzymała nagrodę za najlepszą rolę kobiecą w PRZESŁUCHANIU Bugajskiego. Nie Palmę — zauważył jeden z internautów.

Przeczytaj również:  Leszek Miller ujawnił cel dymisji Dworczyka. Tych słów politycy PiS nie zapomną

— Ale wredny ten Kraśko dla polskiej Wielkiej Artystki. Chyba stał się ukrytym pisowcem. Janda się tłumaczy, stara jak najwiarygodniej wypaść… a ten prosto w oczy wyjeżdża z tą Złotą Palmą, sugerując pośrednio przecież, że to tylko po prostu aktorstwo, ściema, rola… — stwierdził ktoś inny.

Przeczytaj również: Miller zbesztany przez 47-letniego słuchacza chorującego na cukrzycę: „Czy pana lęk przed wirusem jest większy niż mój?”

źródło: Do Rzeczy

Przeczytaj również: Afera szczepionkowa: Rośnie lista zaszczepionych artystów. Trzy nowe nazwiska podała Janda

(Visited 24 629 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj