Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak opublikował post w mediach społecznościowych, w którym przestrzegł mieszkańców przed kłamliwymi ofertami pracy. Pojawiły się one na Starym Rynku i przykuły uwagę włodarza miasta.

Jacek Jaśkowiak ostrzegł mieszkańców publikując 30 kwietnia na Facebooku post, w którym zwrócił uwagę na plakaty wiszące w okolicach Starego Rynku.

Na jednym z plakatów oprócz numeru telefonu pojawiła się informacja, że oferta skierowana jest do osób poszukujących pracy.

Komunikat widniał w trzech językach — polskim, ukraińskim i angielskim. W dodatku plakat zawisł w witrynie jednego z lokali na Starym Rynku, który kojarzony jest z klubem go-go.

Prezydent Poznania dodał, że od 4 września tego typu działalność w tym rejonie nie będzie dozwolona. Poradził „omijanie tego typu ofert szerokim łukiem”.

— Z uwagi na przypadki nadużyć i nierzetelnych działań, zarówno wobec klientów, jak i pracujących tam osób, zalecam daleko idącą ostrożność, a najlepiej omijanie tego typu ofert szerokim łukiem — apelował prezydent Jaśkowiak.

Takie ogłoszenie pojawiło się w witrynie jednego z lokali na Starym Rynku, kojarzonego z funkcjonującym tam klubem go…

Opublikowany przez Jacka Jaśkowiaka Sobota, 30 kwietnia 2022

źródło: Facebook.com

(Visited 157 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj