Duńska telewizja publiczna DR wyemitowała serial animowany, którego bohaterem jest John Dillermand, mężczyzna z najdłuższym penisem na świecie.

John Dillermand, obdarzony najdłuższym penisem na świecie został bohaterem serialu animowanego adresowanego do najmłodszych w przedziale wiekowym 4-8 lat.

Emisja serialu wywołała w Danii olbrzymie kontrowersje i zmusiła widzów (głównie zniesmaczonych rodziców i opiekunów) do otwartej krytyki duńskiej telewizji publicznej. Oburzeni internauci w mediach społecznościowych określają bajkę mianem „pornograficznej”.

Duńska telewizja publiczna kontruje, że twórcom chodziło o „przełamanie tabu dotyczącego ludzkiego ciała. W tej historii zauważamy rosnącą ciekawość ich ciał i genitaliów, a także zakłopotanie i przyjemność płynące z ciała” — tak napisano na oficjalnym facebookowym profilu stacji.

W kolejnych odcinkach serialu bohater za pomocą swojego przyrodzenia wyprowadza na spacer psy lub prowadzi akcję ratunkową.

Przeczytaj również: Prezydent odpowiada internautce: „Nikt nie obiecywał, że będzie przejazd bryczką po Lublinie. Proszę wziąć tabletkę na ciśnienie”

źródło: Do Rzeczy

(Visited 1 177 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Macron zadzwonił do Dudy. Co mu powiedział?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj