Polacy czekają na informacje dotyczące luzowania obostrzeń. Niektórzy uważają, że premier przypadkowo podał datę zakończenia lockdownu.

 — Muszę poprosić o odrobinę cierpliwości. Na pewno w tym tygodniu premier Morawiecki przedstawi dalsze działania w tej sprawie. Natomiast jest nieodpowiedzialne spekulowanie na temat tego jakie przepisy zostaną zmienione, jakie utrzymane  — mówił Michał Dworczyk w radiowej Jedynce.

 — Jeszcze proszę o kilkadziesiąt godzin cierpliwości i wtedy precyzyjny komunikat przedstawi premier Mateusz Morawiecki w tej sprawie  — dodał polityk.

Czytaj także: Przełomowe odkrycie. Szczepionka na COVID-19 będzie zbędna? Potencjalny lek kilkaset razy silniejszy

Wiemy więc, że w ciągu najbliższych dni, najprawdopodobniej do piątku, rząd poinformuje nas o dalszych zmianach dotyczących obostrzeń. Dużo osób przypuszcza jednak, że ostateczny termin zniesienia lockdownu premier zasugerował podczas rozmowy z telewizją wPolsce.pl.

 — Wytrzymajmy jeszcze chwilę – tych kilka tygodni, czy miesięcy – bo sądzę, że w maju lub czerwcu będzie już wiele zaszczepionych osób w Polsce i, że będziemy w stanie powoli wracać do tej gospodarczej normalności  — stwierdził premier Mateusz Morawiecki.

Przeczytaj również:  Mój sukces zawdzięczam rodzinie i edukacji domowej

Czytaj także: Szybko poszło! Owsiak naraził się Strajkowi Kobiet: Wypier*****!

Czy to oznacza, że Polacy najwcześniej w maju doczekają się końca lockdownu? Oznaczałoby to, że przedsiębiorcy jeszcze przez minimum trzy miesiące nie będą mogli otworzyć swoich biznesów.

Źródło: Niskie Składki

(Visited 1 898 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj