Posłowie Koalicji Obywatelskiej Klaudia Jachira i Franciszek Sterczewski zostali przyłapani na robieniu sobie zdjęć w Sejmie. Cała sytuacja miała miejsce podczas wystąpienia premiera Morawieckiego. Całe zajście nie uszło uwadze internautów.

Podczas wtorkowego dodatkowego posiedzenia Sejmu, poświęconego głosowaniu nad unijnym Funduszem Odbudowy odbyła się debata, na której przemawiali liderzy wszystkich ugrupowań.

— Powiedzmy raz jeszcze głośne „Tak” dla rozwoju, rozkwitu Polski, również dzięki środkom unijnym. To duża szansa na szybkie wyjście z pandemii, z COVID-19 — mówił premier Morawiecki.

— Nie ma uwspólnotowienia długu. Nie ma ryzyka ciążącego na Polsce, że będziemy spłacać długi Włoch czy Francji. Chciałbym, żeby Polska była jak najszybciej na poziomie rozwoju Francji czy Włoch, ale właśnie te środki do tego służą, żebyśmy jak najszybciej, jak najlepiej mogli rozwinąć naszą gospodarkę i żebyśmy mogli doścignąć najlepszych — dodał szef rządu.

Jedna z kamer zarejestrowała, że nie wszyscy parlamentarzyści byli tego dnia uważni. Klaudia Jachira i Franciszek Sterczewski zostali uwiecznieni na nagraniu, podczas robienia sobie zdjęć na schodach. Taka lekceważąca postawa z pewnością nie przystoi posłom, którzy otrzymują wysokie wynagrodzenie za swoje obowiązki i są utrzymywani z naszych podatków.

Przeczytaj również:  Nie żyje wicedyrektorka Muzeum Warszawy. Miała 51 lat

Zobacz również: Adamowicz: „W rękach PiS to nie Plan Marshalla, to plan Putina” Internauci wściekli

źródło: wmeritum.pl

(Visited 238 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj