Posłowie Koalicji Obywatelskiej nie poparli w głosowaniu ratyfikacji Funduszu Odbudowy. Wielu osobom się to nie spodobało, a szczególnie europosłance KO Magdalenie Adamowicz, która zabrała głos w tej sprawie. Do jej słów błyskawicznie odnieśli się internauci, którzy nie zostawili na europosłance suchej nitki.

Adamowicz nie przepuściła okazji, by zaatakować partię rządzącą.

— Przestańcie mówić o drugim Planie Marshalla. Wtedy, po IIWŚ, pieniądze trafiły do demokratycznych rządów na utrwalenie pokoju i demokracji. Dziś pieniądze trafią do PiS na utrwalenie podziałów i zamordyzmu. W rękach PiS to nie będzie drugi Plan Marshalla, to będzie plan Putina — napisała na Twitterze Magdalena Adamowicz, europosłanka KO.

— Na początek dzbanico to wyjaśnione zostaną twoje pieniądze zgodnie z planem widocznym w kodeksie karnym skarbowym — czytamy wśród komentarzy.

— Ale to pani środowisko mówi ciągle o podziale, zamordyźmie, kradzieży, Pytanie: Jeżeli PiS „wszystko” kradnie to, dlaczego ludzie lepiej zarabiają a gospodarka się rozwija, a w UE mamy najniższe bezrobocie? To pewnie z powodu tej kradzieży? — napisał inny internauta.

Zobacz również: Racibórz. Andrzej Duda „wstrząśnięty” śmiercią policjanta. 43-latka żegnają koledzy i rodzina [WIDEO]

źródło: tysol.pl

(Visited 706 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Nietypowe odkrycie nieopodal rezydencji Putina. Czy reżim się czegoś obawia?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj