W ostatnich godzinach media obiegło zaskakujące i skrajnie niebezpieczne nagranie. Rozpędzony Volkswagen o mały włosy uderzył małego chłopca jadącego na elektrycznej hulajnodze. Wideo, które zarejestrowano w Rędzinach po prostu mrozi krew w żyłach.

Kilka centymetrów od śmierci dzieliło chłopca, który przejeżdżał hulajnogą przez pasy. Rozpędzony Volkswagen wykonywał nieprawidłowy manewr wyprzedzania i z ogromną prędkością minął dziecko.

Na filmie widać, jak auto przejechało tuż przed nosem malca, który chwilę po zdarzeniu rzucił zabawkę i przeskoczył na chodnik.

Zobacz również: Ryszard Terlecki w ostrych słowach skomentował zachowanie opozycji: „Niech popatrzą do lustra…”

Jak poinformowała Policja, funkcjonariusze prędko ustalili winowajcę, któremu teraz grozi nawet do 3 lat więzienia.

— Kłomniccy policjanci ustalili, a następnie zatrzymali 39-latka, który 6 czerwca na drodze krajowej numer 91 w Rędzinach wyprzedził kolumnę pojazdów i nie ustąpił pierwszeństwa pieszym na pasach. Kierujący swoim zachowaniem naraził pieszych na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, dlatego został zatrzymany i po wykonaniu niezbędnych czynności trafi do policyjnego aresztu. Jutro usłyszy prokuratorskie zarzuty. Jak się okazało, 39-letni mieszkaniec powiatu częstochowskiego nie posiada uprawnień do kierowania i już wcześniej był karany za szereg przestępstw i wykroczeń drogowych — poinformowała Komenda Miejska Policji w Częstochowie.

Zobacz również: Kolejna histeria feministek: Winę za menopauzę ponoszą mężczyźni. „To przez ich fanaberie się tak męczymy!”

Policja zwróciła się z apelem do pieszych, aby zachowali wyjątkową czujność i ostrożność.

— Kierujcie się zasadą ograniczonego zaufania i ostrożności Przed wejściem na jezdnię upewnijcie się, że bezpiecznie przejdziecie na drugą stronę – rozejrzyjcie się kilkukrotnie i upewnijcie, że wszyscy kierowcy was dostrzegli i ustąpią wam pierwszeństwa. Będąc na środku jezdni, rozejrzyjcie się raz jeszcze — czytamy.

źródło: nczas.com

(Visited 942 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj