Sieć obiegło zaskakujące wideo z Poznania. Jeden z kierowców zarejestrował kamerą telefonu rajd mężczyzny rowerem elektrycznym. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie zawrotna prędkość, z jaką poruszał się jednoślad.

Coraz więcej Polaków wybiera rowery jako zdrowszy i bardziej ekologiczny środek transportu. Można nimi ominąć korki i szybciej dostać się do pracy, szczególnie jeżeli mieszka się w większym mieście.

Jechał rowerem elektrycznym. Wystartował jak z procy

W Poznaniu przeprowadza się ostatnio wiele remontów, co sprawia, że rowery mocniej zyskują na popularności. Tym bardziej korzystanie z roweru elektrycznego, nie wymaga od użytkownika zbyt wielkiego wysiłku i zaangażowania. Na taki pomysł wpadł jeden z poznaniaków, który pędził ulicami tego miasta z zawrotną prędkością. Wszystko nagrał jeden z kierowców czekający w samochodzie na zielone światło na ulicy Grunwaldzkiej w Poznaniu.

Gdy światła zmieniły się na zielone, rowerzysta wystartował jak z procy, zostawiając wszystkich w tyle.

– To będzie hit! Nie mogę go dogonić. Odchodzi równo – powiedział autor nagrania, który oszacował, że rower elektryczny musiał poruszać się ponad 80 km/h. Sam rozwinął prędkość 77 km/h.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gwiazda TVN w ogniu krytyki. „Wstyd! Brak klasy”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wpadka Morawieckiego! Przez pomyłkę wyznał prawdę na temat rządów PiS [+WIDEO]

źródło: YouTube

(Visited 102 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj