Media obiegła informacja, że przygotowywany jest film o prezesie PiS Jarosławie Kaczyńskim. Bogdan Borusewicz opublikował treść maila, który otrzymał jako zaproszenie do wypowiedzi w filmie dokumentalnym, który ma powstać i dotyczyć działalności polityka w latach 70′ i 80′. Dzieło będzie nosiło tytuł „Człowiek zbuntowany”.

Ujawnienie tych informacji wywołało piekielną burzę wśród internautów. Nie zabrakło wielu barwnych epitetów wymierzonych w kierunku prezesa PiS.

— Film dokumentalny o działalności opozycyjnej lat 70. i 80. ukazujący postać Jarosława Kaczyńskiego i jego drogę do polityki. W archiwach Telewizji Polskiej znajdują się liczne materia, dotyczące początków aktywności ówczesnych opozycjonistów, ukazujących ich dziabania antykomunistyczne, represje jakich doznawali i codzienną walkę. Wydarzenia tamtych dni zostaną w filmie skonfrontowane z wypowiedziami Jarosława Kaczyńskiego „dziś” oraz innych ważnych opozycjonistów — świadków historii. Film, w zamyśle autora ma być zbudowany z anegdot, nie z suchych faktów. Przewidziane są zdjęcia dokumentalne i fabularyzowane, a prezentowana w filmie historia skończy się ok. 1990 rok — napisano w ujawnionym przez Borusewicza mailu.

Zobacz również: Próbował zatrzymać autobus w stroju Supermana. Niestety miał pecha [WIDEO]

— „Człowiek zbuntowany”, scena 1: Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki rzucają butelkami z benzyną w milicyjne nyski — napisał ironicznie tygodnik Urbana „Goebbelsa stanu wojennego”.

Przeczytaj również:  "To jest powtórka z PRL-u" . Dobromir Sośnierz krytycznie o pomysłach PiS [WIDEO]

Zobacz również: Dyrektor Dariusz Nawrocki nie żyje. Zmarł niedługo po przyjęciu szczepienia

Dostałem z TVP propozycję udziału w filmie o Jarosławie Kaczyńskim.

Opublikowany przez Bogdan Borusewicz Środa, 2 czerwca 2021

Źródło: tysol.pl

(Visited 610 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj