Media obiegła właśnie przykra wiadomość o śmierci 64-letniego Dariusza Nawrockiego, wieloletniego dyrektora artystycznego i choreografa Zespołu Pieśni i Tańca Poltex. Jak się okazuje, mężczyzna niedawno zaszczepił się przeciwko COVID-19.

— Z niewypowiedzianym smutkiem pragniemy poinformować, że w dniu dzisiejszym odszedł od nas niespodziewanie na wieczną taneczną scenę nasz Przyjaciel, ś.p. Dariusz Nawrocki, wieloletni Dyrektor Artystyczny ZPiT Poltex, choreograf, wychowawca wielu pokoleń tancerzy. Dusza i Serce naszego Zespołu. Pełen planów i artystycznych marzeń, które mieliśmy wspólnie realizować — napisano na profilu zespołu Poltex z Łodzi.

Zobacz również: Donald Tusk zasiądzie w Senacie? Minister Czarnek: Nie boimy się

— Pozostawił nas pogrążonych w pełnym niedowierzania żalu i smutku. Na zawsze pozostanie w naszych sercach i wdzięcznej pamięci — dodano.

Nie można jednoznacznie stwierdzić, co było przyczyną nagłej śmierci dyrektora Nawrockiego. Zastanawiające jest jednak to, że 19 maja mężczyzna poinformował na Facebooku, że przyjął szczepionkę przeciwko koronawirusowi.

Zobacz również: Próbował zatrzymać autobus w stroju Supermana. Niestety miał pecha [WIDEO]

No i pobólu… Zaszczepiony….

Opublikowany przez Dariusza Nawrockiego Środa, 19 maja 2021

Z niewypowiedzianym smutkiem pragniemy poinformować, że w dniu dzisiejszym odszedł od nas niespodziewanie na wieczną…

Opublikowany przez ZPiT Poltex Łódź Środa, 2 czerwca 2021

Źródło: facebook.com, NCzas.com

(Visited 13 937 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  "Proszę wypier***ać". Tusk apeluje do PiS przy pomocy piosenki

1 KOMENTARZ

  1. W skrócie.

    Nie wiadomo na co umarł ale z tyłka zasugerujemy szczepionke aby dać pożywkę szurom i zebrać kasę za wyświetlenia XDDDD GG EZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj