Do sieci trafił skandaliczny filmik poświęcony ustawie medialnej oraz Pawłowi Kukizowi, który podpadł ostatnio środowiskom opozycyjnym. — Robienie w ch*ja, skurw***ństwo”, sprzedajna ku*wa — takie wypowiedzi słyszymy na najnowszym spocie PO.

W czasie środowego głosowania w Sejmie nie brakowało skrajnych i burzliwych emocji. Po serii przegranych przez PiS marszałek Witek ogłosiła przerwę, a później zwołała Konwent Seniorów. Ostatecznie przekazała, że grupa 30 parlamentarzystów złożyła wniosek o reasumpcję przegranego przez Prawo i Sprawiedliwość głosowania dotyczącego odroczenia posiedzenia Sejmu.

Wśród nich znaleźli się posłowie Kukiz’15, którzy podkreślili, że podczas pierwszego głosowania nastała pomyłka z ich strony. Wówczas marszałek Witek ogłosiła powtórkę przegranego przez partię rządzącą głosowania. W efekcie Sejm zgodził się na wniosek o reasumpcję głosowania, a dopiero później posłowie oddalili wniosek o odroczenie posiedzenia do 2 września.

Paweł Kukiz wraz z dwoma innymi posłami zmienił zdanie i zagłosował inaczej niż przy pierwszym podejściu — to właśnie wywołało wściekłość opozycji, która nie spodziewała się, że Paweł Kukiz, Jarosław Sachajko oraz Stanisław Żuk opowiedzą się po stronie PiS-u.

Były muzyk i jego koledzy spotkali się z miażdżącą falą krytyki części opozycji i środowisk, które nie akceptują nowelizacji ustawy medialnej.

Przeczytaj również:  Analityk w Radiu Maryja powiedział, co nas czeka. Nadchodzą "chudsze lata"?

Tym razem PO opublikowała kolejne wideo, na którym ukazano głosy oburzonych Polaków wymierzone w Pawła Kukiza. Nie zabrakło na nim bardzo wulgarnych treści.

— Mogę takiego słowa użyć? Po prostu skur***yństwo — powiedział jeden z mężczyzn na nagraniu.

— Jakby to nazwać? Jezu… Robienie nas w ch*ja tak zwanego. Mogę brzydko przekląć? Sprzedajna ku*wa, no i tyle, bo najpierw przeciwko PiS-owi, a teraz z nimi swoje lody kręci — słyszymy kolejne inwektywy.

Zobacz również: Lech Wałęsa: I chciałbym, i się boję. Dobre te pieniążki, interesują moją żonę

Zobacz również: Konrad Berkowicz: „Wysłać w kosmos przedstawicieli wszystkich partii i system podatkowy. Ale bałbym się o ..”

źródło: DoRzeczy.pl

(Visited 808 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj