Posłanka Lewicy Małgorzata Prokop-Paczkowska na demonstracji środowisk LGBT w Szczecinie stwierdziła, że osoby homoseksualne i niebinarne są prześladowane w równym stopniu co Żydzi w latach II wojny światowej. Odpowiedzialnością za zbrodnię na Żydach posłanka obarczyła „Prawdziwych Polaków”.

W Szczecinie odbyła się demonstracja środowisk LGBT, wyrażająca solidarność z aresztowanym w piątek Michałem Sz. (identyfikującym się jako kobieta lesbijka o imieniu Margot). Na manifestacji poza młodymi ludźmi przemawiała posłanka Sojuszu Lewicy Demokratycznej Małgorzata Prokop-Paczkowska.

Parlamentarzystka Lewicy porównała obecną „nienawiść” do mniejszości seksualnych z aktami mordu na Żydach, dokonywanych rzekomo przez Polaków. Prokop-Paczkowska w swojej wypowiedzi przywołała Jedwabne oraz Pogrom Kielecki:

— To co się dzieje dzisiaj z mniejszościami w naszym kraju, ze społecznością LGBT, z kobietami które domagają się swoich praw, to jest to samo co tzw. Prawdziwi Polacy robili kiedyś z Żydami. Kiedy odmawiali im życia i pracy we własnym kraju. Potem cieszyli się, kiedy Hitler rozwiązywał sprawę Żydów. A potem wyrywali im zęby nawet z grobów po śmierci. A potem doprowadzili do pogromu w Kielcach i mordu w Jedwabnem — przekonywała posłanka Lewicy.

Złożę zawiadomienie do Prokuratury ws. tej wypowiedzi. Z jednej strony porównywanie fikcyjnych „prześladowań” środowisk LGBT do mordów na polskich Żydach, z drugiej przedstawianie Polaków jako „narodu sprawców” — napisał na Twitterze radny PiS ze Szczecina Dariusz Matecki.

Przeczytaj również: Dziennikarz TVN bronił Michała Sz. i nazywał go kobietą. Patryk Jaki nie wytrzymał

Młodociany Oskar Banan chcący zaruchać Julkę Alternatywkę został zamknięty do pierdla.A Polacy mordowali Żydów.Posłanka Małgorzata Prokop-Paczkowska na demonstracji w Szczecinie powinna powiedzieć coś jeszcze o paleniu czarownic, bo 16-letnie k-popiary tarociary są wyzywane na Twitterze od zaprogramowanych przez Netflix pustostanów.

Gepostet von DWK Mikrobloq am Dienstag, 11. August 2020

źródło: Twitter

(Visited 5 925 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Nastoletnie feministki wydały wyrok: W Radzie Strajku Kobiet brakuje osób pracujących seksualnie