Posłanka Partii Zielonych, która wchodzi w skład Koalicji Obywatelskiej, przekazała na Twitterze, że została zakażona koronawirusem. Małgorzata Tracz jeszcze chwilę wcześniej ochoczo uczestniczyła w Strajku Kobiet i brała udział w konferencji z Klaudią Jachirą.

— Niestety pandemia dopadła także i mnie. Mam pozytywny wynik testu, zaczynam kwarantannę. Dbajcie o siebie! — napisała działaczka Zielonych na Twitterze.

Okazuje się, że posłanka Zielonych brała udział w wielu demonstracjach Strajku Kobiet, które miały miejsce we Wrocławiu. Zdjęcia z „imprezy” opublikowała w mediach społecznościowych podobnie jak jej partyjni koledzy i koleżanki

Zobacz również: Kompromitacja. Konferencja Szczerby i Jońskiego przerwana: „Panowie wprowadzają w błąd, manipulują faktami” [WIDEO]

Małgorzata Tracz udzielała się podczas niedawnej konferencji prasowej zorganizowanej przez Koalicję Obywatelską i wspólnie z Klaudią Jachirą rozważała kwestie związane z epidemią koronawirusa w Polsce. Parlamentarzystki przedstawiły nowy pomysł na projekt „Tarcza 7.0″.

Zobacz również: Wałęsa zajął się kwestią wolności słowa: „Pokażę dowody, świadków na oszustów” [WIDEO]

Po wypłynięciu tych informacji Klaudia Jachira podkreśliła, że sama czuje się dobrze, jednak zaczęła unikać kontaktu z innymi osobami zgodnie z zaleceniami lekarza.

źródło: stefczyk.info

(Visited 700 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Czy Stefan Niesiołowski wróci do polityki? „Nie wykluczam”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here