Michał Szczerba i Dariusz Joński często organizują wspólne konferencje prasowe, podczas których wspierają się w krytyce rządu. Tym razem poruszyli temat zwołania komisji śledczej w sprawie sprzętu medycznego w szpitalu na Stadionie Narodowym. Ich konferencja została jednak przerwana, a oni sami skompromitowani.

Parlamentarzyści opowiadali o rzekomych błędach w przygotowaniu szpitala na tym obiekcie, gdy nagle zjawił się prezes spółki PL.2012+ Włodzimierz Dola, który nie przebierał w słowach:

— Panowie wprowadzają w błąd, manipulują faktami — przekazał, nie zapominając o przywitaniu się z posłami.

Zobacz również: Poseł KO: Połączenie kilku komórek to nie życie

Poseł Michał Szczerba wspomniał o 29 milionach złotych, które miały trafić na konto spółki od rządu. Z jego wypowiedzią nie zgodził się prezes Dola, który wyjaśnił:

— Kontrolowałem i rozliczałem wszystko w transparenty sposób. 18 mln złotych to koszty adaptacji Stadionu Narodowego, a pozostała kwota to koszty funkcjonowania — mówił prezes Dola.

Zobacz również: Wałęsa zajął się kwestią wolności słowa: „Pokażę dowody, świadków na oszustów” [WIDEO]

Ten nagły zwrot sytuacji zupełnie wytrącił z równowagi zaskoczonych posłów, którzy chyba nie tak wyobrażali sobie tę konferencję prasową. Poniżej nagranie z porannego zajścia:

📽 Nowe dane ws. Szpitala Narodowego Konferencja prasowa Poseł Michał Szczerba i Dariusz Joński

Opublikowany przez Platforma News Czwartek, 4 lutego 2021

NA ŻYWO: Gdzie jest 70 mln zł za respiratory od handlarza bronią? Konferencja prasowa Poseł Michał Szczerba Dariusz Joński

Opublikowany przez Platforma News Sobota, 30 stycznia 2021

źródło: niezalezna.pl

(Visited 7 418 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Znana aktorka wyznała, że uciekła z restauracji bez płacenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj