propolski.pl: „W moim pałacu nie da się mieszkać! Proszę o pomoc”. Don Vasyl żąda wsparcia od władz, a żyje tak

„W moim pałacu nie da się mieszkać! Proszę o pomoc”. Don Vasyl żąda wsparcia od władz, a żyje tak

Don Vasyl udzielił wywiadu dziennikowi „Fakt”. Król piosenki romskiej utyskiwał w rozmowie z dziennikarzem na warunki, w jakich żyje.

Moja sytuacja finansowa mówił Don Vasyl nie pozwala mi kupić czy nawet wynająć takiego lokalu. Przez pandemię od blisko dwóch lat nie gram koncertów i nie zarabiam skarżył się piosenkarz.

70-letni gwiazdor wyjawia, że willa, w której przyjmuje gości, nie należy do niego, a do jego rodziny.

Od wielu lat mieszkam u swoich dzieci, wnuków i prawnuków pod Ciechocinkiem. Ze względu na specyfikę mojego zawodu zakłócam prywatność i mir domowy mojej rodziny, w ich domu odbywają się wszelkie spotkania zawodowe związane z organizacją corocznego festiwalu Romów w Ciechocinku. W tym domu mieści się również biuro stowarzyszenia Romów, a dom przecież powinien być miejscem do odpoczynku rodziny wyjaśnia sławny piosenkarz.

Słynny Don Vasyl przekonany jest także o tym, że należy mu się wsparcie od władz Ciechocinka. Mężczyzna argumentuje to tym, iż od 24 lat prowadzi w mieście Festiwal Piosenki Romskiej, tym samym promując miejscowość.

Moja sytuacja finansowa nie pozwala mi kupić czy nawet wynająć takiego lokalu. Przez pandemię od blisko dwóch lat nie gram koncertów i nie zarabiam żalił się 70-latek w rozmowie z „Faktem”.

W związku z opublikowanym wywiadem, głos w sprawie losu mężczyzny postanowił zabrać burmistrz Ciechocinka Leszek Dzierżewicz. Włodarz miasta oświadczył, że Festiwal Piosenki Romskiej od zawsze był współfinansowany z budżetu miasta, a Don Vasyl zawsze pobierał sowite honorarium za występ.

W gminie Raciążek jest kilka domów zajmowanych przez Don Vasyla i jego rodzinę. To jest jakieś totalne nieporozumienie. To że organizuje koncerty w Ciechocinku, nie może stanowić podstawy do dania mu mieszkania. Pismo od Don Vasyla będziemy rozpatrywać mówił Dzierżewicz.

Przeczytaj również: Ozdrowieńcy nie potrzebują drugiej dawki szczepionki? Niedzielski rozwiał wątpliwości

Przeczytaj również: Korwin-Mikke ośmieszył TVP na antenie TVP Info: „Takiego show się nie spodziewali”

Źródło: Tysol

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

One thought on “„W moim pałacu nie da się mieszkać! Proszę o pomoc”. Don Vasyl żąda wsparcia od władz, a żyje tak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these