propolski.pl: Poseł PO zarzuca TVP, że ma żółty filtr na twarzy.

Poseł PO zarzucił TVP, że ma żółty filtr na twarzy: Wyglądam, jak Chińczyk!

Poseł PO Jarosław Urbaniak był gościem na antenie TVP Info w programie „Woronicza 17″. Parlamentarzysta szybko stracił dobry humor po tym, jak zobaczył podgląd w kamerce.

Zarzucił redakcji, że ta nakłada na niego „żółty filtr”, przez co psuje jego wizerunek.

— Wyglądam jak Chińczyk! — oznajmił Jarosław Urbaniak. Gość programu stwierdził, że inne stacje telewizyjne nie robią mu takich rzeczy.

— Panie redaktorze, chciałbym zacząć od oświadczenia i prośby. Nie jestem chory na COVID, a z pewnością nie jestem chory na żółtaczkę i bardzo proszę o zdjęcie żółtego koloru z mojej twarzy, bo wyglądam co najmniej jak Chińczyk — zaznaczył Jarosław Urbaniak.

Redaktor Michał Rachoń miał nadzieję rozwiać wątpliwości posła PO, mówiąc: — To jest kwestia dwóch rzeczy. Po pierwsze barwy światła, które jest u Pana, więc musi Pan zmienić barwę światła na jaśniejszą albo na zimniejszą, a nie cieplejszą. Po drugie to jest kwestia ustawień filtra w Pańskiej kamerze w komputerze czy też w telefonie — wyjaśnił.

Zobacz również: Wandal napisał na Kościele o „aborcji dla Maryi”. Odpowiedź proboszcza stała się hitem Internetu

Biorąca udział w programie posłanka Lewicy Anna Maria Żukowska również pośpieszyła mu z pomocą, podsuwając takie samo rozwiązanie. Urbaniak jednak nie ustępował, twierdząc, że gdy występuje w innych programach, takie sytuacje go nie spotykają i nie ma takiego „koloru”.

źródło: niezalezna.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these