Kilka dni temu odeszła babcia Krzysztofa Bosaka. Lider Konfederacji podzielił się z internautami smutną wiadomością, zamieszczając czarno-białe zdjęcie w serwisie społecznościowym Facebook.

Babcia Bosaka pochodziła z Kresów i dożyła 87 lat. Były kandydat na prezydenta zaapelował do swoich fanów, by ci dbali o kontakt z dziadkami.

— Po czterech dniach wracam z mojej rodzinnej Zielonej Góry do Warszawy. W piątek odbył się pogrzeb mojej babci Teresy, która po niespodziewanym pogorszeniu zdrowia umarła w poniedziałek — napisał Bosak w mediach społecznościowych.

To zdjęcie poniżej zrobiliśmy w Święta Wielkanocne zeszłego roku. Pomyślałem wtedy podczas wizyty, że w sumie nie mam żadnego dobrego zdjęcia z babcią. Poprosiłem babcię żebyśmy wyszli na balkon, namówiłem mamę do fotografowania moim telefonem, a babcię żeby się uśmiechnęła. To pierwsze dobre zdjęcie, które mamy wspólnie i zarazem niestety już ostatnie — dodaje polityk Konfederacji.

— Babcia była ostatnim z czwórki moich dziadków, wszyscy pozostali odeszli już wcześniej. Pochodziła z Kresów i przeżyła 87 lat. Dbajcie o kontakt z dziadkami póki czas. I westchnijcie proszę za duszę mojej babci — zaapelował.

Przeczytaj również: Leszek Jażdżewski o Kijowskim: „Żaden Kaczyński, Ziobro czy Gliński nie zrobił tyle złego dla zaorania budzącego się społeczeństwa obywatelskiego”

Po czterech dniach wracam z mojej rodzinnej Zielonej Góry do Warszawy. W piątek odbył się pogrzeb mojej babci Teresy,…

Gepostet von Krzysztof Bosak am Sonntag, 27. September 2020

źródło: Do Rzeczy

Przeczytaj również: Warszawa: Ścieki znowu płyną do Wisły. Popsuła się jedna z pomp tłoczących nieczystości do tymczasowego kolektora ułożonego na moście pontonowym

(Visited 1 262 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj