Redaktor naczelny magazynu „Liberte!” Leszek Jażdżewski zabrał głos w mediach społecznościowych na temat byłego lidera KOD Mateusza Kijowskiego. Zdaniem publicysty, Kijowski ponosi odpowiedzialność za „zaoranie społeczeństwa obywatelskiego”.

Leszek Jażdżewski odniósł się do wyroku, który w poniedziałek usłyszał były przewodniczący KOD Mateusz Kijowski. W Sądzie Rejonowym w Pruszkowie Kijowski został uznany winnym poświadczenia nieprawdy w fakturach za rzekome usługi informatyczne na kwotę 121 tys. zł.

Sąd skazał aktywistę na karę roku więzienia w zawieszeniu na dwa lata.

Żaden Kaczyński, Ziobro czy Gliński nie zrobił tyle złego dla zaorania budzącego się w PL społeczeństwa obywatelskiego co lewe faktury Kijowskiego. Smutne, ale prawdziwe — ocenił na twitterze redaktor naczelny „Liberte!”.

Przeczytaj również: Warszawa: Ścieki znowu płyną do Wisły. Popsuła się jedna z pomp tłoczących nieczystości do tymczasowego kolektora ułożonego na moście pontonowym

źródło: Tysol

(Visited 1 624 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Paweł Kukiz wskazał priorytety dotyczące rozwoju wojny na Ukrainie: "Jest bardzo dobrym znakiem..."

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj