Media społecznościowe obiegło bulwersujące nagranie Tiktokerki z Polski. Słowa, które wypowiedziała o Ukraińcach były po prostu szokujące.

Wojna na Ukrainie trwa już ponad cztery miesiące. Od tego czasu pojawia się wiele medialnych informacji, zdjęć oraz nagrań dotyczących tych okoliczności. Jak wiemy, mnóstwo uchodźców uciekło z Ukrainy, by osiedlić się w Europie. Najwięcej z nich znalazło się w Polsce.

Tym razem sieć obiegło nagranie, na którym polska TikTokerka mówiła o Ukraińcach. Kobieta nie przebierała w ostrych słowach.

— Do siebie, ku*wy, bo już mamy was dosyć. My jesteśmy Polakami i my wam zaraz pokażemy, co to znaczy polska krew. Gołymi rękami was, ku*wa, wyniesiemy. Zaniesiemy was w prezencie Putinowi, banderowskie ku*wy. Biedne kobiety i dzieci? Takie biedne? To jest ich zadanie, oni tu nam przyjechali robić agitację. Normalni ludzie zostali tam — powiedziała rozwścieczona na nagraniu.

To nie jest jednak jedyny filmik z udziałem Polki.

— Najlepiej, jakby wszyscy przedsiębiorcy się z nami zjednoczyli, sklepikarze, i dali napis: „Zakaz wstępu dla Ukraińca. Ukraińcy tylko pojedynczo”. Coś takiego, żeby oni się czuli obco, żeby oni zrozumieli, że my ich ku*wa nie chcemy i żeby wiedzieli, że rząd swoje, a naród swoje. I że naród będzie im dokuczał, ku*wa, i wypie*dalać do siebie, ku*wy jeb*ne — dodała, przeklinając.

Przeczytaj również:  Marcinkiewicz oskarżony o niepłacenie alimentów. Sąd wydał wyrok

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Smarkula Tuska”. Niecodzienna awantura podczas spotkania z Beatą Szydło [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Prognoza pogody. Fala upałów naciera na Europę. Temperatura w Polsce przekroczy 40 stopni?

źródło: Twitter

(Visited 2 102 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj