Media społecznościowe obiegło zdjęcie z premier Finlandii Sanną Marin, która pokazała się w niecodziennym stroju. Internauci nie kryli podziwu, ponieważ polityk zaskoczyła wszystkich swoim wyglądem.

Szefowa rządu Finlandii rozpoczęła właśnie wakacje i opowiedziała o swoich planach na najbliższe dni.

36-letnia premier wybrała się ze swoim mężem fińskim piłkarzem Markusem Räikkönen do Turku w południowo-zachodniej Finlandii. Przy okazji uczestniczyła w festiwalu muzycznym Ruisrock — czyli najstarszym festiwalu rockowym w Europie.

Dziennikarzom udało się sfotografować Marin w nietypowej stylizacji, a użytkownicy Instagrama nie mogli wyjść z podziwu.

W co ubrała się premier Finlandii?

Założyła na siebie krótkie podarte szorty oraz skórzaną ramoneskę. Włożyła również ciężkie buty za kostkę, kreując się na typową rockmenkę. Wyluzowany wizerunek Marin bardzo spodobał się internautom.

— Nawet nie próbujcie udawać, że wasz premier jest tak niewymuszenie „cool”, jak Sanna Marin na festiwalu Ruisrock w ten weekend — napisał na Twitterze dziennikarz David Mac Dougall.

— Naprawdę nie ma znaczenia, czy jest fajna, czy ładna, jeśli nie wykonuje dobrze swojej pracy. Wolałbym mieć tam 80-letnią babcię, jeśli jest dobra jako premier — dodał inny internauta.

Przeczytaj również:  Polska nie wpuści Ławrowa. Rosjanie nie wytrzymali

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Prognoza pogody. Fala upałów naciera na Europę. Temperatura w Polsce przekroczy 40 stopni?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Operator TVP nie wytrzymał: „Ja jestem Polakiem, a ty jesteś skur******m. Idź zwal konia, tam pod TVN”

źródło: Instagram

(Visited 192 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj