Lider Polski 2050 Szymon Hołownia nie próżnuje i wciąż obmyśla nowe plany, dzięki którym mógłby zaskarbić sobie sympatię wyborców. Chcesz mieć uśmiechniętą twarz Szymona Hołowni wyłącznie dla siebie? Teraz to możliwe.

Sklep internetowy partii Polska 2050 uruchomił specjalny sklep internetowy, w którym można zaopatrzyć się w rozmaite gadżety z wizerunkiem byłego prezentera TVN.

Ze strony internetowej dowiadujemy się, że wszystkie rzeczy zostały „wyprodukowane z myślą o ochronie środowiska”. Internauci mają do wyboru mnóstwo ciekawych opcji, takich jak torby, kosmetyczki, wiklina papierowa oraz piórniki z wizerunkiem Hołowni. Nie, to nie żart. Taka możliwość naprawdę istnieje.

Zobacz również: Gronkiewicz-Waltz o kryzysie w PO: „Niedługo może mieć jednocyfrowe poparcie”

Jednym z produktów, który szczególnie zwraca na siebie uwagę, to torba z wielkim wizerunkiem uśmiechniętego Hołowni. Jaka jest cena tego cuda? Użytkownicy mogą przekonać się, że to jedyne 85 złotych.

Chociaż sama inicjatywa może bardzo dziwić, to jednak produkty cieszą się całkiem dużym zainteresowaniem. W sklepie internetowym możemy wybierać spośród czterech rodzajów toreb.

Należy się jednak śpieszyć, ponieważ „Uśmiechu Szymona” zostało tylko kilkanaście sztuk.

Niektórzy z internautów postanowili sobie zażartować i nie szczędzili ironicznych komentarzy: — Czekam na antyperspirant w kulce Łzy Szymona — czytamy.

Przeczytaj również:  Owsiak aż się zagotował: „Jednego nie mogę darować tej władzy”

Zobacz również: Piosenkarka Demi Lovato odkryła prawdę o sobie: Jestem osobą niebinarną! [WIDEO]

Źródło: tvp.info

(Visited 1 298 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj