Wokalistka Demi Lovato przekazała światu zaskakującą wiadomość. Artystka za pośrednictwem Instagrama ogłosiła, że przeszła przemianę duchową, która pomogła jej odnaleźć siebie. Gwiazda muzyki pop napisała, że uważa się za osobę niebinarną. Dla wielu jej fanów to ogromne zaskoczenie, jednak w komentarzach nie zabrakło słów wsparcia i uznania za odwagę w głoszeniu swoich poglądów.

— Każdego dnia budzimy się, mając kolejną okazję i szansę bycia tym, kim chcemy i marzymy, aby być. Spędziłam/em większość życia, dorastając na waszych oczach. Widzieliście moje wzloty, upadki i wszystko pomiędzy. Moje życie było nie tylko moją podróżą. Żyłam/em też dla tych, którzy są po drugiej stronie aparatów i kamer. Dziś jest dzień, w którym tak bardzo się cieszę, że mogę podzielić się z wami wszystkim czymś więcej z mojego życia — z dumą informuję, że identyfikuję się jako osoba niebinarna. To efekt uzdrawiającej pracy nad sobą i autorefleksji, którą wykonałam/em. Wciąż się uczę i zaglądam w siebie — czytamy we wpisie Demi Lovato.

Zobacz również: IKEA oznaczała klientów bez maseczek! „Jak Żydów w czasie wojny”

Przeczytaj również:  Archeolodzy znaleźli bardzo starą mumię. Była pokryta płatkami złota

W dalszej części wpisu piosenkarka stwierdziła, że od tej pory będzie używać neutralnych płciowo zaimków „they/them” — co będzie oznaczało, że nie identyfikuje się z żadną z płci.

— Czuję, że to najlepiej oddaje płynność, jaką odczuwam w mojej ekspresji płciowej i pozwala mi poczuć się najbardziej autentycznie wobec osoby, którą jestem i którą wciąż odkrywam — wyjaśnia wokalistka, a po chwili zaapelowała do swoich fanów.

— Dzielenie się tym z wami to dla mnie wkroczenie na kolejny poziom odkrywania swoich słabości. Robię to dla tych, którzy dotąd nie byli w stanie podzielić się tym, kim naprawdę są, ze swoimi bliskimi. Proszę, żyjcie dalej w swojej prawdzie i wiedzcie, że przesyłam wam wiele miłości — podkreśliła Demi Lovato.

Zobacz również: Następny polityk odchodzi z PO: „Uświadomiłem sobie, że nie jest to już ta sama partia…”

Źródło: DoRzeczy.pl, Instagram.com

(Visited 1 704 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj