Na antenie Polsat News w programie „Punkt Widzenia” gościł Michał Wawer z Konfederacji. Program zakończono jednak w bardzo nieoczekiwanym momencie, po zaledwie jednej wypowiedzi polityka. Zamiast ciągu dalszego rozmowy, widzom pokazano wizytę premiera Mateusza Morawieckiego w zakładzie przemysłowym.

W Polsat News w programie „Punkt Widzenia” gościli Michał Wawer z Konfederacji oraz Paulina Matysiak z partii Razem. Tematem dyskusji miała być rewolucja podatkowa, którą zamierza przeprowadzić Prawo i Sprawiedliwość w ramach tzw. Polskiego Ładu.

Rozmowa nie potrwała jednak długo, gdyż po pięciu minutach emisję programu przerwano. Polityk Konfederacji zdołał wypowiedzieć jedynie kilka zdań.

Zamiast debaty na antenie pokazano jeden z przystanków na trasie objazdowej premiera Mateusza Morawieckiego. Szef polskiego rządu wybrał się do jednego z zakładów przemysłowych, by na miejscu zorganizować konferencję poświęconą Polskiemu Ładowi.

Polityk Konfederacji skrytykował potem decyzję telewizji. Wawer we wpisie na Twitterze postanowił zwrócić się bezpośrednio do prowadzącego „Punkt Widzenia” red. Grzegorza Jankowskiego.

Mój dzisiejszy wywiad w Polsacie News potrwał całe pięć minut i po pierwszej wypowiedzi został przerwany transmisją kampanijnej pokazówki Mateusza Morawieckiego w zakładzie przemysłowym. Panie Redaktorze Grzegorzu Jankowski, wzorce z TVP naprawdę nie są godne naśladowania — napisał Wawer w mediach społecznościowych.

Przeczytaj również: Marian Banaś prosi o pomoc zagraniczną organizację. Treść listu opublikował TVN24

Przeczytaj również: Porównał Kaczyńskiego do Hitlera. Dzisiaj zapadła decyzja sądu i nie spodoba się ona wielu osobom

źródło: Nczas

(Visited 1 840 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj