propolski.pl: Policjant opowiedział, w jaki sposób znieważyła go "Babcia Kasia": "Ty pislicyjna kur*o" [WIDEO]

Policjant opowiedział, w jaki sposób znieważyła go „Babcia Kasia”: „Ty pislicyjna kur*o” [WIDEO]

Sieć obiegło zaskakujące nagranie, na którym widzimy zeznającego przed sądem policjanta. Funkcjonariusz opowiedział, jak został znieważony i obrażony przez znaną lewicową aktywistkę „Babcię Kasię”. Okazuje się, że starsza pani nie przebierała w słowach.

— W którym momencie tego zdarzenia usłyszał pan te wulgaryzmy? — zapytał sąd policjanta.

— Na samym początku jak panią podnosiliśmy wtedy pani powiedziała, że mam spier****ć i do kolegów, że mają brać te swoje obrzydliwe łapy od niej. I w dalszej części przenoszenia pani, szczególnie gdy zbliżaliśmy się do radiowozu i jak wsadzaliśmy panią, i później w radiowozie. To są trzy takie newralgiczne momenty — opowiadał funkcjonariusz.

Zobacz również: Sondaż. Kto ma szansę na wygranie wyborów? Ogromna przewaga PiS nad rywalami

— W poprzednich zeznaniach, które składał pan bezpośrednio po zdarzeniu, mówił pan, że „kobieta kategorycznie odmówiła, powiedziała, że nie będzie z nami rozmawiać, uprzedziłem, że jeśli nie będzie stosować się do wydawanych poleceń, to zostaną użyte wobec niej środki przymusu bezpośredniego. Poinformowałem ją o przysługujących jej prawach, kobieta dalej nas wyzywała”. Jakby pan powiedział, które z zarejestrowanych słów odnoszą się do pana? Powiedział pan, że „zwracała się do nas słowami „ty kur*o, ty ch**u, ty pislicyjna kur*o”. Tak miał pan zeznać. W którym momencie tego zdarzenia? — próbował dowiedzieć się sąd. Policjant przytoczył dokładne przykłady wyzwisk, którymi zasypała go aktywistka.

Zobacz również: Donald Tusk obchodzi 64. urodziny. Były premier nawiązał do utworu The Beatles

— W trakcie niesienia pani, jeśli chodzi o te „pislycyjne kur*y”, czy „ty chu*u”, to było to w dalszej części przenoszenia pani, przy wsadzaniu do radiowozu. Na początku było „spier**aj”, „bierzcie ode mnie te brudne łapy” — opowiadał policjant.

„Babcia Kasia” zasłynęła ze swoich kontrowersyjnych wystąpień w towarzystwie innych lewicowych działaczy. Aktywistka jest obecna praktycznie na każdej większej demonstracji w Polsce.

Źródło: tysol.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these