Policja skontrolowała jeden z hoteli we Władysławowie, a widok, który zobaczyli funkcjonariusze, bardzo ich zaskoczył. Jak informuje „Gazeta Wyborcza”, 8 stycznia policja wraz z Sanepidem odwiedziła hotel we Władysławowie i spotkała w nim 300 zameldowanych osób.

Pokrętne tłumaczenia właściciela wprawiły przybyłych stróży prawa w osłupienie.

— Właściciel tłumaczył, że osoby te przygotowują się do turnieju szachowego — czytamy w notatce. Policjanci zabezpieczyli dokumentację ewidencyjną obiektu i wkrótce wyjaśnią tę zaskakującą sprawę. Zagadce przyjrzy się również Sanepid, bowiem w obliczu obowiązujących restrykcji, tak duże spotkania są niedozwolone.

Zobacz również: Korwin-Mikke nie zamierza się szczepić. Zdradził, co zrobi, by korzystać z przywilejów

Zgodnie z decyzją Ministerstwa Zdrowia od 28 grudnia do 17 stycznia 2021 r. wprowadzono nowe obostrzenia: m.in. zamknięcie hoteli i galerii handlowych, czy stoków narciarskich. Obowiązują również zasady dotyczące działania sklepów czy kościołów. Ponadto Polacy zmuszeni są zakrywać usta i nos, a w środkach komunikacji publicznej obowiązują limity pasażerów.

Jeżeli chodzi o działalność hoteli, to czynne są jedynie hotele pracownicze oraz te przeznaczone dla medyków. Ostatnio minister zdrowia poinformował, że obostrzenia zostają z nami do 30 stycznia.

Przeczytaj również:  Nie żyje senator Platformy Obywatelskiej. Ostatnie dni spędził w szpitalu

Zobacz również: businessinsider.com.pl

(Visited 2 345 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj