Na Krakowskim Przedmieściu doszło do protestów aktywistów LGBT, sprzeciwiających się aresztowaniu Michała Sz. (znanego także jako Małgorzata i Margot). Na stołeczną policję popłynęła fala krytyki w związku z podjęciem interwencji wobec agresywnego tłumu.

Krytykowana przez środowiska LGBT Komenda Stołeczna Policji postanowiła odpowiedzieć na publikowane w mediach fake newsy dotyczące zajść na Krakowskim Przedmieściu. Policja wydała oświadczenie w mediach społecznościowych i upubliczniła nagranie, z którego jasno wynika, że tłum solidaryzujący się z Michałem Sz. skandował przekleństwa i wyzwiska w kierunku funkcjonariuszy. Mężczyzna jest podejrzany o dokonanie 27 czerwca 2020 r. czynu chuligańskiego polegającego na udziale w zbiegowisku, brutalnym zaatakowaniu działacza Fundacji Pro Life oraz niszczeniu mienia należącego do fundacji. 

— Wobec nieuczciwego posądzania policjantów Komendy Stołecznej Policji o nadgorliwość. Przedstawiamy film, którego celem jest zobrazowanie działań z perspektywy ‚oczu’ policjantów. Jego celem nie jest obraza kogokolwiek, a jedynie prezentacja przyczyn naszych działań — napisano na Twitterze warszawskiej policji.

Przeczytaj również: Nowe szokujące nagranie z aktywistą LGBT Michałem Sz. Patryk Jaki apeluje: „Udostępniajcie. Żadna poprawność nie zmusi mnie do milczenia”

Rzetelność mediów na słynnej grafice oraz w praktyce.W komentarzach filmy

Gepostet von Żelazna logika am Montag, 10. August 2020

źródło: Twitter

(Visited 2 640 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj