Podczas obchodów jedenastej rocznicy katastrofy smoleńskiej, doszło do przepychanek Strajku Przedsiębiorców z funkcjonariuszami. Policja brutalnie rozprawiła się z jednym z uczestników demonstracji.

Zdaniem internautów, policja celowo sprowokowała wściekłość tłumu, a następnie przystąpiła do pacyfikacji mężczyzny w długich włosach i zielonej kurtce.

Na dostępnym w mediach społecznościowych nagraniu widzimy, jak jeden z policjantów wychodzi z kordonu i kopie świecę dymną w kierunku manifestantów.

Skandaliczne i przedziwne zachowanie funkcjonariusza spotkało się z agresywnym odbiorem zgromadzonych. Demonstranci krzyczeli m.in. „C*uj ci w d*pę”.

Gdzie to ludzi z tym, człowieku? wykrzykiwał długowłosy mężczyzna w zielonej kurtce i biało-czerwonej opasce na przedramieniu. Zaczął jednak się wycofywać w momencie, w którym podeszło do niego kilku mundurowych z oddziałów prewencji.

Co uciekasz? zagadnął prowokacyjnie jeden z policjantów.

A wy co, jesteście tacy mocni w pięciu? odpowiedział długowłosy mężczyzna.

Dobra, chodź odpowiedział mundurowy, dając wyraźnie znak, że uczestnik demonstracji w zielonej kurtce zostanie zatrzymany.

Chwilę później funkcjonariusze opadli mężczyznę w biało-czerwonej opasce na ramieniu i obalili na ziemię. Następnie oddzielili zatrzymanego od reszty tłumu i zaczęli okładać pałkami po ciele. Jakiś czas później padły strzały z broni gładkolufowej.

Przeczytaj również:  Niemieckie media krytykują Merkel. "Nadal nie widzi swoich błędów"

Przeczytaj również: Daniel Olbrychski pojawi się na pogrzebie Krawczyka. Otrzymał specjalne zadanie

Przeczytaj również: Nowacka zaskoczyła: „Miałam żal do Tuska i Platformy. Wyhodowali wariatów”

źródło: propolski.pl, wykop.pl

(Visited 38 291 times, 1 visits today)

12 KOMENTARZE

  1. Byłem tam i tak nie bylo. Ktoś rzucił policji petardę pod nogi. Policjant odkopnal w bok bo widać było, że dusi go dym. A reszta tak jak w artykule się zgadza. To jeden z tłumu sprowokował sytuację. Tak jak nie lubię policji tu musze stanąć w jej obronie.

  2. Autor tego „artykułu” to chyba inny film interpretował bo ja nie widzę by policjant ta świece kopał w kierunku manifestantów a zdecydowanie ja od nich oddalił. Okładania pałkami też nie widać. Cóż widocznie „autor” widzi to co chce. Dno i kilometr mułu.

  3. Bardzo dobrze ,pała i wpi…ol , czemu te debile nie przyjadą do DE tak pokrzyczec ? Wtedy by zobaczyli co znaczy prawdziwa Policja i jak boli pała …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj