Andrzej Voigt to nowy kandydat na prezydenta. Ekspert Centrum im. Adama Smitha i ojciec trójki dzieci ogłosił swój start w tegorocznych wyborach prezydenckich.

Nowy kandydat podaje się również za wybitnego znawcę w tematach ekonomicznych i politycznych.

Na zamieszczonym nagraniu mężczyzna przedstawia się jako ten idealny polityk, który zmieni Polskę. Wspomina także, że jest Kawalerem Krzyża Wolności i Solidarności Prezydenta RP.

Jak się dowiadujemy, Voigt jest wieloletnim Członkiem Rady Krajowej Izby Gospodarczej, a w swojej karierze pełnił ważne funkcje w spółkach: Orbisu, Rafinerii Gdańskiej oraz Państwowej Agencji Inwestycji Zagranicznych.

Kibice z Łodzi doskonale kojarzą Andrzeja Voigta, który pełnił obowiązki prezesa ŁKS od lutego 2012 roku. Jednak już 20 września tego samego roku rada nadzorcza zadecydowała o jego odwołaniu. Podczas jego rządów drużyna piłkarska rozpadła się, a dług całego klubu znacząco się powiększył.

Ogłoszenie startu w wyborach przez Andrzeja Voigta nie spotkało się z wielkim zainteresowaniem. Kandydat już w pierwszym nagraniu grozi, że nowa konstytucja musi zostać uchwalona w ciągu roku, inaczej rozwiążę parlament.

Poniżej nagranie, w którym wystąpił Voigt.

źródło: dzienniklodzki.pl

(Visited 317 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj