W jednej z katowickich dzielnic Wełnowiec doszło do tragedii. Policja odnalazła poćwiartowane ciało 62-latka. W sprawie zatrzymano syna ofiary, który sam zgłosił zaginięcie ojca. W środę w piwnicy budynku znaleziono ciało.

– Około godz. 10:30 dostaliśmy od policji informację o ujawnieniu zwłok mężczyzny, które leżą w piwnicy kamienicy. Zwłoki zostały poćwiartowane. Od godz. 11:15 prowadzone są oględziny miejsca zdarzenia z udziałem medyka sądowego, policjantów i prokuratora. Do sprawy został zatrzymany jeden mężczyzna. Prawdopodobnie będzie to osoba podejrzana o dokonanie zabójstwa – przekazał portalowi katowice24.info Jakub Jagoda, zastępca prokuratora rejonowego Prokuratury Rejonowej Katowice-Północ.

Zatrzymano syna ofiary

37-letni podejrzany dwa dni wcześniej sam zgłosił zaginięcie swojego ojca.

– Do zdarzenia doszło w dzielnicy Wełnowiec. Na miejscu zdarzenia trwają czynności procesowe z udziałem prokuratury. Do sprawy zatrzymano 37-letniego – relacjonował podkom. Łukasz Kloc, komenda policji w Katowicach.

Sąsiedzi zeznali, że ojciec z synem nie mieli ze sobą dobrej relacji i często się kłócili. Na porządku dziennym były sytuacje, kiedy syn bił swojego ojca. Nikt jednak nie spodziewał się, że dojdzie do najgorszego.

– Słyszałam, że on tłukł tego ojca. Wyrzucał go z domu, ale że takie coś zrobi, tego w życiu bym nie przypuszczała – mówiła zdziwiona mieszkanka kamienicy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Bramkarz Argentyny wyprowadził z równowagi Marciniaka. Tak zareagował polski sędzia [WIDEO]

źródło: tysolpl / polsatnews.pl

(Visited 214 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj