Sieć obiegło nagranie z meczu Argentyna – Francja. Internauci zauważyli sytuację między Emilianem Martinezem a Szymonem Marciniakiem. Polski sędzia nie pozostał bierny wobec zachowania argentyńskiego bramkarza, który prowokował innych zawodników na boisku.

Niedzielne spotkanie Argentyny z Francją przyniosło kibicom wiele emocji. O zwycięstwie zdecydowały rzuty karne. Ostatecznie lepsza okazała się Argentyna. Drużynie z Ameryki Południowej pomógł bramkarz Emiliano Martinez, który oprócz zajmowania się tym, co powinien, prowokował i irytował przeciwników.

Na zachowanie bramkarza mogło mieć wpływ to, że udało mu się obronić strzały Kingsleya Komana i Aureliena Tchouameni’ego. Wówczas Martinez zaczął tańczyć z radości. Wtedy do piłki podszedł Randal Kolo Muani. Bramkarz Argentyny również i jego próbował zdenerwować. Wtedy na ziemię sprowadził go Szymon Marciniak, który zdecydowanym krokiem ruszył w stronę Argentyńczyka i pokazał mu żółtą kartkę. Wtedy Martinez przestraszony wycofał się do bramki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 80-latek jechał pod prąd. Nie żyją Polacy

źródło: YouTube / TVP

(Visited 430 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj