propolski.pl: Hołownia o Trzaskowskim

Platforma planuje odwiedzić wszystkie województwa. Hołownia: My odwiedzimy wszystkie powiaty

Opozycja stara się za wszelką cenę zjednać sobie wyborców walcząc o ich uwagę i zainteresowanie. Lider PO Borys Budka wyszedł z inicjatywą podróży po Polsce, by wygłaszać nowe obietnice wyborcze.

Lider Polski 2050 podkreślił, że ma podobny plan na wzmocnienie swojej formacji: — Rozpoczynamy naszą letnią kampanię pod hasłem Poznajmy Się — ogłosił Szymon Hołownia.

Podczas czwartkowej konferencji prasowej Borys Budka zainicjował ogólnopolską akcję konsultacyjną swojego ugrupowania.

Polityk zaznaczył, że przedmiotem spotkań będzie poruszenie tematu czterech głównych filarów.

Zobacz również: Robert Lewandowski: „Kolejnego dnia musisz pracować ciężej, aby mieć pewność, że następnym razem będziesz zwycięzcą”

— To propozycje związane z obszarem służby zdrowia, z polityką senioralną, to również kwestie klimatyczne, no i oczywiście wsparcie przedsiębiorców i pracowników. Gdy tylko obostrzenia pandemiczne na to pozwoliły, ruszyliśmy w Polskę. Dzisiaj jesteśmy w województwie lubuskim, ale w wakacje odwiedzimy każde województwo — dodał Budka.

Hołownia postanowił „przebić” Platformę Obywatelską mówiąc, że jego ludzie pojawią się we wszystkich powiatach.

— Czy wybory będą jesienią, czy wiosną staniemy do nich i będziemy robili wszystko, żeby je wygrać, a żeby was o tym przekonać, rozpoczynamy naszą letnią kampanię pod hasłem Poznajmy Się, która zaczyna się dzisiaj, startem 3-dniowego zlotu ruchu Polska 2050 — powiedział Szymon Hołownia.

Zobacz również: Parada Równości w Warszawie. Trzaskowski zwrócił się do uczestników: Będą was wyzywać od najgorszych [WIDEO]

Były kandydat na prezydenta dodał, że przedstawiciele jego partii będą się starali dotrzeć do każdego.

— W ciągu najbliższych dwóch, trzech miesięcy, mam nadzieję, że w ciągu wakacji, skutecznie odwiedzimy wszystkie ponad 380 powiatów. Będę jeździł nie tylko ja, ale i wszyscy nasi posłowie, wszyscy nasi politycy i eksperci. Dotrzemy wszędzie tam, gdzie mamy nadzieję spotkać tych kilka milionów osób, które dzisiaj pokładają nadzieję w Polsce 2050 — mówił były prezenter.

źródło: wmeritum.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these