propolski.pl: Polska remisuje z Hiszpanią

Prawdziwa sensacja! Mamy szansę na EURO 2020! Polska remisuje z Hiszpanią [WIDEO]

Graliśmy gorzej od Hiszpanów, jednak z pewnością dużo lepiej niż podczas meczu ze Słowacją. Polska zremisowała dzisiejsze niezwykle emocjonujące spotkanie z Hiszpanami (1:1).

Polacy rozpoczęli grę dynamicznie jednak w pierwszej połowie przegrywali z reprezentacją Hiszpanii 0:1. W 54 minucie rozgrywki Robert Lewandowski zamykając usta hejterom strzałem głową doprowadził do remisu.

Do samego końca spotkania nie brakowało ogromnych emocji — a podczas samego meczu fauli i przepychanek pod bramką Szczęsnego.

Hiszpan Gerard Moreno nie zdołał wykorzystać rzutu karnego w 58. minucie meczu, a piłka niefortunnie po jego strzale trafiła w słupek.

Ogromnym wysiłkiem udało utrzymać się remis do końca, a Polska ostatecznie zdobyła pierwszy punkt na tych mistrzostwach zachowując szanse na awans do 1/8 finału.

Aby pomarzyć o dalszych sukcesach, musimy wygrać kolejny pojedynek ze Szwecją. Oby tak się stało! Obrońca reprezentacji Polski Jan Bednarek zapowiadał przed meczem, że Hiszpanie zobaczą „polską husarię” w obronie. A jak Wy oceniacie dzisiejszą grę Polaków?

źródło: nczas.com, onet.pl, twitter.com, medianarodowe.com