propolski.pl: Piotr Patkowski zakochał się

Piotr Patkowski zakochał się: Olga Semeniuk to miłość mojego życia

Olga Semeniuk i Piotr Patkowski podzielili się wspaniałą wiadomością. Ucięli tym samym medialne spekulacje i przekazali wieści o zaręczynach. Wiceminister rozwoju i technologii pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie ślubnego zaproszenia.

W grudniu dowiedzieliśmy się, że wiceminister finansów Piotr Patkowski poprosił o rękę Olgę Semeniuk. Polityk przyznawał, że ślubu nie zamierza brać w 2020 roku, jednak nie da się ukryć, że przygotowania do ceremonii wciąż są aktualne.

Piotr Patkowski o Oldze Semeniuk: To miłość mojego życia

Olga Semeniuk podzieliła się na Instagramie zdjęciem, na którym widać zaproszenie na ślub. Pojawiło się pod nim mnóstwo gratulacji i komentarzy od internautów, m.in. od dziennikarki TVP Info Magdaleny Ogórek.

— Poznałem się z Olgą w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Najpierw byłem doradcą w gabinecie politycznym premiera, a później pracowałem w Centrum Analiz Strategicznych w KPRM. Olga z kolei była wtedy najbliższą współpracowniczką ministra Michała Dworczyka, a później została wiceministrem rozwoju. Od roku jesteśmy parą, a niedawno były oświadczyny. Cenię Olgę za osobowość, charakter, mądrość, intelekt, ale przede wszystkim za to, że jest dobrym człowiekiem. Ślubu raczej nie planujemy na 2022 rok, ale zobaczymy jak będzie — wyznał Piotr Patkowski.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dramat na przejeździe kolejowym w Dąbrówce Wielkopolskiej. Nie żyją trzy osoby

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Niedzielski na konferencji usłyszał niewygodne pytanie. Wtedy szmyrgnął tylnymi drzwiami i tyle go widzieli [WIDEO]

źródło: Instagram, wprost

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these