W Lublinie przy ul. Bursztynowej doszło do kuriozalnej sytuacji. Historia ta brzmi jak komedia, ale wydarzyła się naprawdę. Gdy jeden z mieszkańców korzystał z toalety, nagle na plecy spadł mu wąż.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań przy ulicy Bursztynowej. Nietypowe zdarzenie opisała lubelska Fundacja Epicrates, która zajmuje się ochroną i pomocą zwierzętom egzotycznym.

Niesamowita przygoda w toalecie

Właściciela mieszkania zaskoczył nieproszony gość. Do zaskakującej sytuacji doszło w toalecie, a więc w momencie, kiedy szczególnie jest nam potrzebna prywatność.

Zwierzę wypełzło z kratki wentylacyjnej znajdującej się nad sedesem i spadło na plecy mężczyzny. Jak wielkie musiało być jego zaskoczenie!

Lublinianin powiadomił odpowiednie służby, które zabrały gada. Nie wiadomo, skąd wzięło się to zwierzę, ale prawdopodobnie uciekło komuś z mieszkania, a następnie dostało się do kanałów wentylacyjnych.

Okazało się, że to prawdopodobnie waż mahoniowy, czyli niejadowity gatunek z rodziny połozowatych. Zabrano go do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt przy ulicy Metalurgicznej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dramat na przejeździe kolejowym w Dąbrówce Wielkopolskiej. Nie żyją trzy osoby

Czy komuś nie zaginął pupil? Wąż mahoniowy* postanowił dziś rano odwiedzić mieszkańca bloku przy ulicy Bursztynowej w…

Opublikowany przez Fundacja Epicrates Wtorek, 19 lipca 2022

źródło: Facebook

(Visited 179 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj