propolski.pl: Robert Lewandowski

Piechniczek skrytykował Lewandowskiego. „Jesteś tylko piłkarzem. Nie wiadomo, co będzie za pół roku”

Wokół odwołanego ze stanowiska Czesława Michniewicza rozpętała się prawdziwa burza. Do sprawy na antenie RMF FM odniósł się słynny trener Antoni Piechniczek, który mocno skrytykował Roberta Lewandowskiego.

Antoni Piechniczek nie ukrywał, że nie podoba mu się to, że zawodnicy doprowadzają do zwalniania trenerów reprezentacji Polski.

– Martwi to. Proszę zwrócić uwagę, że na dobrą sprawę już drugiego trenera zwolnili zawodnicy. Podobnie rzecz miała się z Brzęczkiem, słynne milczenie 8 sekund. Nie wierzę, że Czesław Michniewicz nie miał czegoś, czego mógłby się od niego nauczyć nawet Lewandowski. Robert ma dużą siłę w reprezentacji, gdyby był lojalny, mógłby powiedzieć: zaufajmy selekcjonerowi jeszcze raz. Tego nie zrobił – stwierdził Piechniczek.

Trener zaapelował również do samego Roberta Lewandowskiego, ostrzegając go: „Nie możesz publicznie mówić czegoś takiego, co powiedziałeś parokrotnie, nie możesz gestami zdradzać, co chcesz przekazać”.

– Niestety, pamiętaj, że jesteś tylko piłkarzem. Dwa razy zmieniłeś trenerów reprezentacji Polski, a trener klubowy stoi z boku i się patrzy. I dojdzie do wniosku „ja ciebie szybciej skasuję niż ty mnie. Nie wiadomo, co będzie za pół roku, za półtora w Barcelonie. Wtedy rachunki zostaną wyrównane – przyznał.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Oni depczą chrześcijańskie wartości”. Zełenski komentuje działania Putina

źródło: RMF FM

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these