Muzyk Andrzej Piaseczny udzielił wywiadu Monice Olejnik, w którym skomentował wiele istotnych spraw, w tym wydarzeń politycznych. Artysta przyznał się również do bycia homoseksualistą.

Gość programu nie zawahał się przy tym zaatakować prezydenta Andrzeja Dudy, nie szczędząc mocnych słów.

— Wkurzyłem się maksymalnie, kiedy prezydentem na drugą kadencję został człowiek, który używał Niemców, gejów i Żydów w swojej kampanii jako straszak na ludzi mniej wykształconych, być może mniej obytych światowo — powiedział Piaseczny w wywiadzie z Moniką Olejnik. Ocenił, że każdy z nas powinien poczuć się gotowy na moment, w którym wreszcie „wyjdzie z szafy”.

Zobacz również: Jachira zwróciła się do prośbą do liderów opozycji. Nie zabrakło wulgarnych słów

— Kiedy zdecydowałeś się na coming out, miałeś hejt? — zapytała Olejnik.

— Bardzo niewielki, to mnie zaskoczyło mocno. Dostałem np. informację „popatrz, wreszcie ktoś normalny”… Popatrz – „normalny”. Bo ludzie gejów postrzegają przez pryzmat kolorowych ptaków. W muzyka w wielu miejscach w naszym kraju wciąż ludzie boją się mówić o tym, jaką mają orientację.

— Patrzymy na Polskę przez pryzmat większych miast. Ale 80% tego kraju to są małe miasteczka i wioski. Tam naprawdę dzieciaki boją się o tym mówić — tłumaczył Andrzej Piaseczny.

Przeczytaj również:  Owsiak ostro zaatakował prezydenta Dudę: "Pana myślenie i czyny nie zatrzymają mnie"

Zobacz również: Potężna bójka na lotnisku pod Londynem. W ruch poszły pięści i walizki [WIDEO]

źródło: tysol.pl

(Visited 2 404 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj