propolski.pl: Jakubiak wściekły na Niemców: Krew mnie zalewa, jak to wszystko czytam

„Paweł od lat szuka frajerów…” Marek Jakubiak w szczerym wyznaniu o Kukizie

Były poseł oraz kandydat na prezydenta Marek Jakubiak odniósł się do wywiadu Pawła Kukiza udzielonego RMF FM. Dawny współpracownik antysystemowca ostro podsumował jego działalność.

Paweł od lat szuka frajerów, którzy naprawią Polskę za niego — ocenił na Twitterze Marek Jakubiak, niegdyś poseł i jedna z czołowych twarzy Kukiz’15.

Powodem, dla którego polityk zareagował tak ostro, okazał się wywiad Pawła Kukiza dla RMF FM. Jak przekonywał niedawny koalicjant PSL, Hołownia „nie jest zagrożeniem dla żadnej partii”.

— Nad czym ubolewam, bo gdyby Szymon Hołownia wystąpił z postulatami nadania władzy obywatelom, a przynajmniej zwiększenia roli obywateli we władzy, czy kontroli nad władzą w trakcie kadencji, gdyby taki komunikat głosił, to ja bym do tego Szymona pojechał natychmiast — wyznał Kukiz w wywiadzie.

Do wypowiedzi odniósł się jego niegdyś najbliższy współpracownik:

Moim zdaniem, zamiast ogarnąć się i zbudować wraz z innymi silną koalicję na rzecz Państwa obywatelskiego, to Paweł od lat szuka frajerów, którzy naprawią Polskę za niego. Nazwa koła Kukiz’15- demokracja bezpośrednia Tanajny? — napisał drwiąco Jakubiak.

Przeczytaj również: Przełomowe odkrycie. Szczepionka na COVID-19 będzie zbędna? Potencjalny lek kilkaset razy silniejszy

Przeczytaj również: Niedzielski podał, ilu Polaków zaszczepiono we wtorek na COVID-19. Liczba jest zawrotna

źródło: Tysol

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these