Lider Kukiz’15 Paweł Kukiz był gościem w poranku TVP1 i mówił o relacjach panujących w koalicji rządzącej. Wspomniał również o działaniach Koalicji Obywatelskiej.

– Znam PO do szpiku kości. Ta partia ma jedną intencję – objąć władzę, przejąć spółki Skarbu Państwa i zatrudnić swój klan – powiedział Paweł Kukiz.

– Nie chcę zapeszać, ale odnoszę wrażenie, że wszystko idzie w dobrym kierunku – dodał były muzyk odnosząc się do kwestii ostatniego posiedzenia klubu PiS.

– Dla mnie ważniejszą sprawą niż stanowisko Brukseli jest dogadanie się wewnątrz Zjednoczonej Prawicy i widzę, że jakiś kompromis na linii premier Morawiecki – prezydent Duda i minister Ziobro jest dogadany – wyjaśnił polityk.

Paweł Kukiz szczerze o Platformie Obywatelskiej

Lider Kukiz’15 opisał również działania opozycji, szczególnie koncentrując się na Donaldzie Tusku. – Znam PO do szpiku kości. Ta partia ma jedną intencję – objąć władzę, przejąć spółki Skarbu Państwa i zatrudnić swój klan – mówił polityk.

Ponadto dodał, że „Polska w czasach rządów tamtej partii była państwem w ogromnej mierze uzależnionym od polityki Niemiec i Rosji”.

Przeczytaj również:  Krzysztof Jackowski już zna wynik meczu Polska - Argentyna. Co zobaczył w swojej wizji?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Paweł Rabiej obraził kurator Nowak. Teraz sąd kazał mu przeprosić

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Komitet Polityczny PiS? Nowe plany Jarosława Kaczyńskiego: „Ma zatwierdzić rewolucyjne zmiany”

źródło: Twitter

(Visited 339 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj