Pałac Kultury i Nauki to jeden z najbardziej charakterystycznych budynków w Warszawie. Jak poinformowała posłanka Lewicy, może być on codziennie podświetlany kolorami tęczy.

Ksymena Matysek zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie podświetlonego kolorami tęczy Pałacu Kultury i Nauki. Poinformowała również, że może być tak codziennie przez pół roku, od godziny 20:00 do 24:00.

Sprawę skomentowała również Magdalena Filiks:

Czytaj także: Warszawa: Zarobki w stołecznym ratuszu nawet trzy razy wyższe niż w rządzie

— Wróciłam do domu (tego warszawskiego). Usiadłam na balkonie, żeby odpocząć i zaświecił się Pałac Kultury na tęczowo. Dziękuje Rafał Trzaskowski – będę odpoczywała w lepszym nastroju — napisała posłanka.

Wróciłam do domu (tego warszawskiego). Usiadłam na balkonie żeby odpocząć i zaświecił się Pałac Kultury na tęczowo. Dziękuje Rafał Trzaskowski – będę odpoczywała w lepszym nastroju 🙂 #nowasolidarnosc

Gepostet von Magdalena Filiks – Posłanka na Sejm RP am Samstag, 8. August 2020

Ostateczna decyzja warszawskiego ratusza jeszcze nie zapadła.

Przeczytaj również:  Sławomir Mentzen: "Chcą nam wprowadzić prawdziwie totalitarny system” [WIDEO]

Czytaj także: „Margot, pierwszy chłop, który został lesbijką”. To nagranie mówi wiele o Michale Sz.

— Czy to, że nie było mnie w stolicy w trakcie demonstracji pod PKiN świadczy o tym, że zmieniłem zdanie w sprawie obrony mniejszości seksualnych przed przejawami homofobii i aktami nienawiści? Skądże. Nigdy nie zmienię w tej kwestii zdania — powiedział z kolei Rafał Trzaskowski, tłumacząc swoją nieobecność w Warszawie.

Źródło: Facebook.com, Twitter.com

(Visited 1 812 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj