W sieci znalazło się nagranie Michała Sz., który obejmuje i całuje dwie różne dziewczyny. Internauci żartują, że to pierwszy facet, który został lesbijką

Na kilkudziesięciosekundowym nagraniu widzimy „Margot”, który najwyraźniej ani myśli zachowywać się jak kobieta. Obejmuje i całuje dwie dziewczyny, zdaniem Internautów zachowuje się jak typowy mężczyzna.

W sieci nagranie jest ochoczo komentowane.

Czytaj także: Zadyma podczas pikiety LGBT. Kibole: „Wypi***ać!” Lewica błagała o pomoc policji

— No cóż – ideał komunizmu: wszystko wspólne. Przecież nikt już nie ukrywa, że ideologia LGBT+ to współczesna mutacja wczesno XX w. komunizmu — pisze Michał.

— Pierwszy chłop, który został lesbijką? — pyta Paweł.

— Duckie, nie rozumisz zagadnienia. Ponieważ jest 56 płci to każdy z każdym i każda z każdą się łączy, żeby żadna płeć nie była poszkodowana, ani pominięta, bo byłaby dyskryminacja. Tam jest jedna wielka sprawiedliwość społeczna. O! — tłumaczy irmamila.

— A wczoraj pisałem, że to cwaniaczek wykorzystujący „charakteryzację” Margot by dziunie „nowoczesne” poznawać. Słuchając wypowiedzi i patrząc na zachowanie wśród normalnych rówieśników był mało popul. Casanova LGBT — stwierdza Alegorian.

Czytaj także: To nagranie Pajączkowskiej robi w sieci furorę: „Ja po prostu tak się ubieram!”

— Kwintesencja LGBT. Każdy z każdym, końcu zrobimy aborcję, a później zaadoptujemy sobie dziecko — ironizuje Tomek.

Źródło: Twitter.com

(Visited 17 043 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj