Szymon Hołownia zwrócił się do Sławomira Nitrasa, studząc jego nadzieje o ewentualnej współpracy. Między politykami szybko wywiązała się sprzeczka.

— To, co robi Szymon Hołownia, nie jest ładne. Ujawniając nieco kuluary — liczba ludzi, którym Hołownia składa propozycje, przekracza granice dobrego smaku. Robią to w odnośnie Koalicji Obywatelskiej zupełnie przypadkowo. Każdy, kto akurat przechodzi korytarzem, w Sejmie dostaje „ofertę”. Dla niego poglądy tych ludzi nie mają żadnego znaczenia — poinformował polityk Platformy Obywatelskiej Sławomir Nitras, sugerując, że Hołownia narzuca się politykom, proponując im współpracę.

Lider ugrupowania Polska 2050 nie mógł pozostać obojętny wobec tych słów i odpowiedział Nitrasowi za pomocą wideo. Podkreślił, że ten opowiada i powiela same bzdury. Dał mu zatem koleżeńską radę i szybko zgasił jego nadzieje co do ewentualnej współpracy.

Zobacz również: Sondaż: PiS wciąż na prowadzeniu. Niemal 10 proc. niezdecydowanych

— Sławomir Nitras był uprzejmy powiedzieć, że każdy, kto przechodzi korytarzem sejmowym, dostaje od nas propozycje. Sławku drogi, mam dla ciebie taki komunikat — bądź spokojny, możesz spokojnie chodzi korytarzem i sejmowym, i senackim, ty nigdy żadnej propozycji od nas nie dostaniesz. Możesz absolutnie bezpiecznie się czuć, możesz chodzić w tym budynku, gdzie chcesz — zaczął Hołownia.

Przeczytaj również:  „To jest po prostu jeden z nich. Oni doskonale wiedzą”. Maleńczuk o tym, kto otruł Odrę

Zobacz również: Co prof. Simon mówił na początku epidemii? „Zachowajmy normalność i spokój. Koronawirusy są wszędzie” [WIDEO]

— Takie bzdury, które opowiadasz, są oczywiście dowodem waszej słabości czy twojej słabości, bo jeżeli nie masz nic innego do zaproponowania ludziom fajnym, którzy decydują się jednak z Twojego towarzystwa zrezygnować, to oczywiście musisz bruździć innym. To jest zrozumiałe. Mam dla Ciebie też taką koleżeńską radę, jeżeli byś mógł, to powstrzymaj się od tego typu komentarzy, bo one nie służą tej tak promowanej przez was jedności opozycji i koalicji 276, którą żeście tak wspaniale zaprezentowali — kontynuował były prezenter.

Źródło: tysol.pl

(Visited 1 423 times, 1 visits today)

3 KOMENTARZE

  1. Dzisiaj hołownia nie będziesz płakał? Jak ty składasz propozycję tym, ktorzy obecnie są w sejmie, to znaczy, że nic nowego i dobrego stworzyć nie chcesz, bo te patałachy przez okres kadencji nic dobrego6nid zrobili. Ty jesteś fajny? Raczej zabawny.

  2. hołownia, będziesz płakał? Jeśli proponujesz współpracę komukolwiek z obecnie zasiadających w sejmie to znaczy, że nie można ci w ogóle ufać. Już lepiej ci wychodzi ten płacz przed kamerą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj